Чому зараз варто купувати автомобіль на єврономерах, чи не варто?

Автомобіль на єврономерах
Автомобіль на єврономерах / ytimg.com

Кількість автомобілів з європейськими номерами зростає безперервно. Масовість цього явища багатьох змушує задуматися, адже використання напівлегальних схем має як переваги, так і недоліки. Агентство недвижимости Бест Риал в Черниговской области

                                             Вартість

Головна перевага автомобілів з європейськоюhttp://bestrial.com/about-us.html   пропискою – доступність. Машини з "бляхами" в кілька разів дешевше, ніж аналоги з українським техпаспортом. Для багатьох переплата за українські номери здається вчинком абсолютно нелогічним. Адже місце реєстрації жодним чином не впливає на споживчі якості автомобіля.http://bestrial.com/about-us.html

Читайте також: Чому українці пересідають на єврономери: законні і незаконні способи в'їзду

                                                                                               Втрата вартості

Практично будь-який автомобіль щороку втрачає 10-15% від своєї вартості. Навіть якщо він просто стоїть в гаражі. Звичайно, з цього правила є винятки – раритети навпаки дорожчають, а автомобілі преміум-сегмента дешевшають значно швидше. Але як би там не було, машину з європейської реєстрацією, яка коштує 2-3 тисячі доларів, завжди можна продати на запчастини за 1,5-2 тисячі. При цьому багато користувачів європейських автомобілів вважають за краще не витрачатися на ремонти і запчастини, а просто змінюють автомобіль щороку.

Безкарність

Напівлегальне використання авто на єврономерах має ще один бік, негативний для суспільства, але вигідний для власників такого авто. У разі ДТП водій автомобіля на "бляхах" може просто поїхати, або піти. Знайти його звичайно можна, але не так просто як здається.

                                                                                              
Агентство недвижимости БЕСТ РИАЛ оказывает полный спектр услуг в сфере жилой и коммерческой недвижимости, продажа, покупка, аренда, сопровождение сделки.

Несплата податків , Коли людина ввозить автомобіль на єврономерах, то не платить податків – мита, акцизу, ПДВ, збору у Пенсійний фонд, за реєстрацію, навіть обов'язкову страховку не завжди купує. У той же час, якщо потрапити до рук Фіскальної служби, то тут все не так однозначно. Більшість "блях" ввозять нерезиденти. У разі претензій з боку "фіскалів" саме вони і визнаються винними в порушенні митного законодавства. Але якщо машина ввезена в режимі транзиту, винен українець.http://bestrial.com/about-us.html

Зрештою, громадянин України, що керує автомобілем з європейської реєстрацією, в разі проблем з фіскалами втрачає свій автомобіль або платить штраф – в залежності від того, що йому дешевше.

                                                                                                      Утилізація

Автомобіль, що відпрацював своє, як було вказано вище, можна здати на розбирання. Це компенсує 50-70% його вартості. Але можна і самому зайнятися розпродажем запчастин, якщо є можливість їх демонтувати і зберігати. Безкоштовні та загальнодоступні online-сервіси дозволяють легко знайти покупців на складові частини автомобіля. Розпродаж займає від декількох місяців до року і дозволяє виручити від 200% початкової вартості автомобіля.

Солідарність

Люди, які використовують автомобілі на європейській реєстрації, об'єднуються в спільноти. Спрацьовує фактор не тільки звичної водійської солідарності, а й причетності до певного альтернативного руху. У соціальних мережах і на форумах є безліч тематичних груп, чисельність яких дійсно вражає. Солідарність виражається не тільки в проведених акціях протесту, а й у багатьох дорожніх ситуаціях, питаннях експлуатації, взаємодії з поліцією і інших життєвих питаннях.

Читайте також: З Нового року в Україні подешевшає розмитнення автомобілів

Можливість легалізації

Легалізація "блях" за діючими митними ставками неможлива, та й недоцільна. Різкі репресивні заходи з боку держави вже малоймовірні. А ось спроба наповнити бюджет за рахунок узаконення таких автомобілів цілком реальна. Самі "бляховоди" готові платити по 600-1000 євро з автомобіля. Законодавчих ініціатив досить багато. Останній зареєстрований тематичний законопроект пропонує дозволити легалізацію в Україні автомобілів, що відповідають нормам ЄВРО-2 (зараз діє обмеження не нижче ЄВРО-5). З урахуванням такої перспективи є сенс купити недорогий автомобіль на єврономерах зараз, щоб потім вигідно його легалізувати. Будемо сподіватися, в 2018 році це рішення буде знайдено.


Пять причин продать-купить объект недвижимости при помощи АН Бест Риал


 1. Ваш персональный эксперт по недвижимости

  В нашей компании сделку от начала и до завершения контролирует один риэлтор. Профильные специалисты подключаются к работе на разных этапах. Именно Ваш персональный агент будет вести весь процесс, владеть ситуацией, представлять Ваши интересы на переговорах, отчитываться перед Вами, взаимодействовать с Вами до завершения сделки и получения всех документов в нотариальной конторе. Вы значительно снижаете риск ошибок, потому что опираетесь на помощь и советы профессионалов. Для начала риэлтор выяснит какую именно задачу вы хотите решить? С какой целью продаете или покупаете объект недвижимости? Более 80% всех продаж осуществляется с целью одновременной покупки другой недвижимости. Для Вас это практически означает не продажу, а обмен. Несколько последовательно связанных между собой сделок складываются в обменные цепочки из нескольких объектов и нескольких участников, условия которых необходимо учесть и соблюсти. Абсолютное внимание к клиентам, требованиям и пожеланиям продавцов и покупателей недвижимости.


 2. Реклама

  Для поиска потенциальных покупателей мы используем максимум рекламы.

  Реклама на нашем сайте www.bestrial.com
  Реклама в соц- сетях а именно рекламные сайты покупка продажа недвижимости
  Реклама печатная, (раздаточная полиграфия и др.)
  Реклама газетная, в городской и областной прессе
  Реклама баннерная в городе и районных центрах
  Реклама телевизионная (специальные передачи, видеоролики, заставки)
  Реклама по принципу "в каждую дверь"
  Реклама в транспорте и многие другие способы.


 3. Продажа-покупка недвижимости

  Перед продажей или покупкой объекта мы проверим сам объект недвижимости, всех владельцев включая малолетних детей и их место регистрации
  Документы на объект и их происхождение
  Регистрация (прописка) включая бывших владельцев этого объекта
  На предмет арестов и запретов
  На наличие правдивости спорных моментов, унаследование, пожизненное содержание участников приватизации, скрытых наследников если таковы имеются и др.
  В Государственной базе реестра происхождение и наличие регистрации на объект
  МБТИ, наличие перепланировок и др.


 4. Подбор объекта недвижимости

  Для подбора объекта недвижимости наши сотрудники проведут переговоры с продавцами, покупателями, арендатором и арендодателями на предмет цены, условий покупки, продажи, аренды подготовка документов необходимая для сделки .и др.
  Мы делаем свою профессиональную работу, Вы экономите свое время и деньги а главное Вы будете уверены в положительном результате работы.
  Наша многолетняя репутация и опыт — гарантия Вашего успеха!


 5. Безопасность

  Наше агентство работает на рынке недвижимости более 14 лет, наша репутация и опыт соответствует всем стандартам риэлторской деятельности в Украине и за рубежом. Мы оказываем профессиональные риэлторские услуги, гарантирующие клиенту максимальную эффективность и безопасность его операций с недвижимостью.
  О недвижимости, О покупателе, О продавце мы узнаем и проверим все , что касается сделки.
  Работа с нашим агентством недвижимости позволит сэкономить время и деньги, а главное, Вы будете уверены в положительном результате работы, ведь главное в работе Агентства недвижимости — надежность.
  Мы ценим доверие каждого клиента и прилагаем максимум усилий для достижения наиболее эффективных результатов в своей работе. Конфиденциальность гарантирована для каждого клиента нашей компании.
  Наша многолетняя репутация и опыт - гарантия Вашего успеха.